• UWIERZ W MIKOŁAJANUMER 1 KINOWEGO BOX OFFICE W PREMIEROWY WEEKEND W POLSCE!
  ŚWIETNA OBSADA, CUDOWNY HUMOR ORAZ PRZEPIĘKNA MUZYKA
  KOMEDIA DLA KAŻDEGO, KTÓRA PORYWA I WZRUSZA
 • UWIERZ W MIKOŁAJAMiłość w romantycznym blasku kominka, poszukiwania babci z prawdziwego zdarzenia, tajemniczy nieznajomy i walka o uczycie, które nigdy nie rdzewieje.
 • UWIERZ W MIKOŁAJATo wszystko w magicznym świątecznym czasie, gdy cuda się zdarzają, a Mikołaj odwiedza nawet najbardziej niegrzeczne dzieci.
 • 1
 • 2
 • 3

UWIERZ W MIKOŁAJA

Ekranizacja książkowego bestsellera Magdaleny Witkiewicz, autorki nazywanej specjalistką od szczęśliwych zakończeń.

Miłość w romantycznym blasku kominka, poszukiwania babci z prawdziwego zdarzenia, tajemniczy nieznajomy i walka o uczycie, które nigdy nie rdzewieje. To wszystko w magicznym świątecznym czasie, gdy cuda się zdarzają, a Mikołaj odwiedza nawet najbardziej niegrzeczne dzieci.

Agnieszka z powodu gwałtownej śnieżycy zostaje odcięta od reszty świata w urokliwej górskiej chatce, a na jej drodze pojawia się tajemniczy i przystojny mężczyzna w stroju Świętego Mikołaja. Pięcioletnia Zosia wraz ze swoją mamą, mimo kiepskiej sytuacji finansowej, próbują przygotować tradycyjną rodzinną wigilię, a pomóc im w tym może Robert – pełniący służbę w Święta samotny policjant, który z czystej potrzeby serca chce dla kogoś zrobić coś dobrego. Ten magiczny czas to również szansa, aby pewien mężczyzna ponownie spędził Boże Narodzenie ze swoją ukochaną z dawnych lat – o ile oczywiście kobieta jego życia znajdzie chwilę spokoju, mając pod opieką zwariowanych i nieobliczalnych pensjonariuszy domu opieki „Happy End”. Niech zwycięży magia świąt i magia miłości!


Premiera: 10 LISTOPADA 2023 I Reżyseria: Anna Wieczur I Scenariusz: Ilona Łepkowska I Zdjęcia: Jarosław Żamojda I Dystrybucja: Kino Świat

Obsada aktorska: Agnieszka Więdłocha, Antoni Pawlicki, Aleksandra Grabowska, Grzegorz Daukszewicz, Dorota Kolak, Cezary Żak, Mateusz Janicki, Teresa Lipowska, Ewa Szykulska, Dorota Stalińska, Maciej Damięcki, Bohdan Łazuka, Krystyna Tkacz, Marta Lipińska, Elżbieta Starostecka i Wiktoria Nowak.

 • 1
 • 1